Kuzey Kıbrıs Tatil Seçenekleri​

Akdeniz’in muhteşem koyları ve bakir doğasında unutamayacağınız mükemmel bir Kıbrıs tatil planı yapın.

Muhteşem doğasının yanı sıra yılın önemli bir bölümünde ılıman bir iklim sağlayan Kuzey Kıbrıs, deniz tatili sevenler için eşsiz bir lokasyon olma özelliği taşıyor.

Dört tarafı denizlerle çevrili bir ada ülkesi olduğu için Kıbrıs tatil denildiğinde denizin olmadığı bir tatil  düşünülemez. Bu yüzden genel olarak deniz, kum ve güneş üçlüsü Kıbrıs’ta tatil seçeneklerinin başında geliyor. Ancak bununla sınırlı değil! Kültürel mirasları ve yerel lezzetleriyle birlikte Kuzey Kıbrıs kültür ve gastronomi turlarında da öne çıkıyor.

Yaşam pahalılığının az olması sebebiyle Kıbrıs otel fiyatları birçok Avrupa ve Akdeniz ülkesine göre uygun ve avantajlıdır. Her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen Kıbrıs, sakinlik arayanlara da eğlence arayanlara da çok fazla seçenek sunar.

Kıbrıs'ta Tatil

KKTC' de tatil yapmadan önce okumanız gerekenler bazı makalaler

Kuzey Kıbrıs Plajları ve KKTC Sahilleri

Kuzey Kıbrıs, muhteşem doğası, eşsiz güzellikteki denizi ve altın rengi kumuyla tatil...
okumaya devam et

Kuzey Kıbrıs’ta Balayı Tatili Yapmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler

Hem yakın hem de unutulmayacak bir balayı tatili için en uygun konum neresidir? Tüm...
okumaya devam et

KKTC Vize İşlemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 KKTC ‘ye gelmek istediğinizde bazı prosedürleri hazırlamanız gerekmektedir. Ülkeye...
okumaya devam et

Kıbrıs Otel Fiyatları

Kıbrıs otel fiyatları, farklı bütçe aralıklarına hitap eden seçenekler sunar. Özellikle butik otel, Kıbrıs otelleri gibi konaklama seçenekleri, birçok ülkeye kıyasla daha uygun aralıklarda yer almaktadır. Fakat tercihini lüks seçeneklerden yana kullanacak ziyaretçiler için Kıbrıs beş yıldızlı oteller daha yüksek fiyatlar sunabilmektedir. Sonuç olarak Kıbrıs otelleri her bütçeye uygun konaklama imkanı sağlamasının yanı sıra misafir ettiği konuklarına mükemmel bir konfor deneyimleme fırsatı sağlıyor.

Kuzey Kıbrıs Kamp Tatili

Son zamanların tatil trendlerinden biri olan kamp veya karavan tatili gibi doğaya dönük tatil konseptleri Kıbrıs’ta da yaygınlaşmaya başladı. Bu noktada Kıbrıs’ın doğal güzelliklerini deneyimlemek isteyen tatil severler için Kıbrıs tatili seçeneklerinde de son zamanlarda revaçta olan kamp yer alıyor.

Hayatınız boyunca her gününüzü tatildeymiş gibi geçirmek için Kıbrıs’ta Yaşamak sayfasını inceleyebilir ya da  Kıbrıs Emlak Projeleri sayfasına göz atabilirsiniz.

Sizi arayalım.

Kıbrıs tatili ve diğer konular hakkında bilgi almak için lütfen buradaki formu doldurun.


Compare listings

Karşılaştırmak